SİNAN SARAL yeniden başkan seçildi.

CHP Of Kongresinde konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Her şeyi bildiklerini, her sorunu çözebileceklerini, “ancak bir tek eksiğimiz var. Vatandaştan oy alamıyoruz” diye konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Kongresine katılan Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu ülke gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.Kılıçdaroğlu konuşmasında “Her şeyi biliyoruz, her sorunu çözebiliriz. Bir tek eksiğimiz var. Vatandaştan oy alamıyoruz” diyerek CHP’nin oy almakta yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi.

Trabzon Milletvekili M.Akif Hamza Çebi, İl Başkanı Necip Yıldız, Milletvekili Eski Adayı Hilmi Saral ve İl Yönetiminden Müslüm Tokgöz’ün divan kurulunu oluşturduğu kongreye çok sayıda davetli katıldı. Eski İl Başkanları Cafer Hazaoğlu, Lütfi Karakullukçu, Eski Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, ADD Kurucu Başkanı ve eski Merkez İlçe Başkanı Nuri Aydın, Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Akoluk Belediye Başkanı Atilla Çavdar, İskenderli Belediye Başkanı Ahmet Aktaş, Of Belediyesi Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, Uğurlu Belediye Başkanı İ.Hikmet Yalçınkaya, İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başlayan kongrede İlçe Başkanı Sinan Saral, Eski Başkan Ahmet Saral, Yönetim Kurulu Üyesi Attila Sarıalioğlu, ADD Kurucu Başkanı ve eski Merkez İlçe Başkanı Nuri Aydın, Milletvekili Eski Adayı Hilmi Saral, Trabzon Milletvekili M.Akif Hamzaçebi ve Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu birer konuşma yaptılar.

http://www.saralailesi.com/smf/index.php?topic=2199.msg16373;topicseen#new

Bu gönderiyi paylaş