Silivri Kaymakamlığı’ndan Teşekkür Plaketi

SARAL İnşaat ve Silivrispor Kulübü’nün katkıları ile Silivri Emniyet Müdürlüğü’nün hizmetine kazandırılan, Terminal Polis Noktası açılış töreninde İlçe Kaymakamı A.Mesut DEMİRKOL, İlçe Emniyet Müdürü Tahsin FİDAN, Belediye Başkan Yardımcıları Yılmaz KANDEMİR ve Zafer ERCAN, İstanbul Polis Dernekleri Başkanı Fikret ÖZDEMİR, Silivri Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Zafer AŞKIN, SARAL İnşaat ve Silivrispor adına Mustafa SARAL, Silivrispor Yöneticileri Tayfun ÖLÇER ve Mutlu MEMİŞ ile Belediye Meclis Üyesi Ahmet YÜCEGÖK ve Taylan MEMİŞ hazır bulundular.
Açılışın ardından İlçe Emniyet Müdürü Tahsin FİDAN’ın katkıları nedeni ile SARAL Ailesi ve Mustafa SARAL adına hazırlattığı plaketleri, İlçe Kaymakamı A.Mesut DEMİRKOL ile Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz KANDEMİR, Mustafa SARAL’a takdim ettiler.

Polis Noktası açılış töreninde bir açılış yapan Silivri İlçe Kaymakamı katkı sağlayanlara teşekkür ederken şunları söyledi. “Vatandaşın huzuru için geceli gündüzlü çalışan emniyet teşkilatımıza böylesine güzel bir hizmet noktasını kazandıran SARAL Ailesine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Tabii ki yer tahsisi yapan belediyemizi de unutmuyoruz ve bundan sonra ki çevre düzenlemesi ve  bakımının da belediyemiz tarafından yapılacağını biliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Silivri Emniyet Müdürlüğü Terminal Polis Noktası, Silivri İlçe Kaymakamı A.Mesut DEMRİKOL’un katıldığı mini programla hizmete açıldı.

Bu gönderiyi paylaş