Saral’ların Düğününde İş ve Siyaset Buluşması

Trabzonlu işadamı Gökhan SARAL’ın kardeşi Hakan SARAL, Bahar GÜNDOĞAR ile hayatını birleştirdi. Saral Ailesini bu mutlu günde siyaset ve iş dünyası da yalnız bırakmadı

Geskon İnşaat firmasının sahibi Gökhan SARAL’ın kardeşi, Hakan SARAL ile Bahar GÜNDOĞAR dünyaevine girdi. Genç çiftin İller Bankası Sosyal Tesisleri’ndeki düğününe çok sayıda davetli katıldı. Devlet eski bakanları Eyüp AŞIK ile M.Sait YAZICIOĞLU, Malatya Milletvekili M. Mücahit FINDIKLI, AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay SARAL, Ankara eski Milletvekili Faruk KOCA, Gümüşhane Milletvekilleri Feramuz ÜSTÜN ve Kemalettin AYDIN, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, işadamları Alaattin SARAL, Sanko Holding Y.K. Üyesi Sami KONUKOĞLU, Sanko Holding İş Makinaları Y.K.B. Hüseyin HAMUT, Ilgın İnşaat A.Ş. Y.K.B. Halil YANMAZ ile Y.K.Ü Sabri BUCAK, Çevre Yönetim Genel Müdürü Mehmet BAŞ, İller Bankası Genel Müdür Vekili Tuncay KARAMAN’ın katıldığı düğünde genç çifti Sabah Gazetesi Ankara Yayın Yönetmeni Osman ALTINIŞIK da yalnız bırakmadı.

NİKAHI BAŞKAN AK KIYDI

Çiftin nikâh şahitliğini Eyüp AŞIK, Prof. Dr. M. Sait YAZICIOĞLU, Sami KONUKOĞLU, Oktay SARAL, Faruk KOCA, Feramuz ÜSTÜN, Kemalettin Aydın ve M. Mücahit FINDIKLI üstlendi. Birbirlerine EVET diyerek bir ömür boyu söz veren genç çift, ilk dansını konfeti yağmuru altında yaptı.

Bu gönderiyi paylaş