Oktay SARAL’dan Açıklama: ” Sözlerimi Çarpıttılar ! “

Şükür namazı kılınması için çağrı yapmadım. Sözlerimi çarpıttılar

Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısında hakkında çıkan “AKP’li başkandan şükür namazı” çağrısı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Başkan Saral, Of  Gençlik Kolları toplantısında ‘Başbakan bizim için büyük bir şanstır. Başbakanımız ve hükümetimizin icraatları ülkemiz için çok büyük önem taşımaktadır. Böyle bir Başbakan’a ve hükümete sahip olduğumuz için şükür namazı kıldık” dediğini hatırlatan Saral, ‘kıldık’ kelimesiyle kendisini kastettiğini dile getirdi.

Saral, Başbakan’ın yapmış olduğu icraatlar için kendisinin şükür namazı kıldığını belirterek,”Benim kimseye ‘Şükür namazı kılın’ şeklinde bir çağrım olmadı, olamaz da. Ben sadece kendi yaptığımı söyledim. Halkımızın da böyle bir başbakana sahip olduğu için şükretmesi gerektiğini belirttim. Maalesef bazı art niyetli insanlar sözlerimi çarpıttı. Ben geçmiş hükümetlerin zamanında da belediye başkanlığı yaptım. Onlarında başarılı olması için dua ettim. Başbakanımızla, hükümetimizle gurur duyuyor, Allah’a şükrediyorum. Onlar için şükür secdesi yaptım” diye konuştu.

Yönetici Notu:

Değerli Aile Bireylerimiz, basında yer alan açıklamalar ile birlikte Oktay SARAL’ın açıklamaları ortadadır. Gündemi daha önce de olduğu gibi ailemiz üzerinden çarpıtmaya yönelik bu tür eylemlere karşı daha dirayetli olalım. Büyük bir aile olduğumuzun bilincinde, üzerimizden prim yapma amaçlı bu hareketlere karşı tepkisiz kalmayalım.

www.saralailesi.com

Yorumlarınız için: http://www.saralailesi.com/smf/index.php?topic=2206.new#new

Bu gönderiyi paylaş