İstanbulspor’dan Ziyaret

Tff 3.lig ekiplerinden İstanbulspor Of’a çıkarma yaptı. Arsinsporla oynayacakları maç için Trabzona gelen İstanbulspor maçın ardından izin gününü Of’ta geçirdi.İstanbulspor Başkanı Oflu İş Adamı Ömer Sarıalioğlu Kulüp Müdürü Erhan Koçak Teknik Heyet ve Futbolcular Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Murat Saral İstanbulspor kulüp Başkanı Ömer Sarıalioğlu’na teşekkür etti.İstanbulspor Başkanı Ömer Sarıalioğlu ise ‘’Maçın Ardından izin günümüzü Takım halinde Of’ta geçirmeye karar verdik,Uzungölü gezdik futbolcu kardeşlerimize ata topraklarımızı göstermek istedim’’ dedi.

Yorucu bir sezonun sonuna geldiğimiz şu günlerde Of’ta böylesine misafirperverce ağırlandıkları için çok mutlu olduklarını belirten İstanbulspor Teknik Direktörü M.Erdal Alpaslan zor geçen bir sezonun ardından Uzungöl gezisi ve Of’ta sizler tarafından ilgi ve alaka ile karşılanmak bizi takım olarak çok memnun etti ‘’dedi.

Gittikleri her yerde Ofu ve Ofluları’da temsil ettiklerini belirten Başkan Sarıalioğlu Belediye Başkanı Murat Saral’a adının yazılı olduğu 61 numaralı İstanbulspor forması ve kulüp flaması hediye etti.

Belediye ziyareti ardından meydan kıraathanesinde çay içen İstanbulspor kafilesi Sahil Tesisleri Ali Usta’da yiyilecek akşam yemeği ardından Of’tan ayrılacak.

 

Bu gönderiyi paylaş