Forumlarımız Hakkında

Değerli Saral Ailesi Bireyleri,

Sürekli gelişen teknoloji, internet ortamında da gereken etkiyi göstermiştir. Birkaç yıl öncesine kadar forumlar insanların vazgeçilmezi iken, şimdilerde pek de umursanmaz bir hal almıştır. En basit örneğini aile sitemiz üzerinde rahatlıkla görebilmekteyiz. Özellikle Facebook gibi sitelerde oluşturulan kullanıcı hesapları, insanları forumlarda bilgi paylaşımında bulunmaktan alıkoymuştur.

Bu nedenle Facebook hesabımızı sitemizle eşdeğer zamanlama ile güncellemeyi uygun görüyoruz. Forumlarımızdaki bilgileri de sitemize yükleyerek, yeni göndereceğiniz bilgiler için de gereken gönderim mekanizmasını da oluşturacağız. Böylelikle hiçbir üyelik gerektirmeden facebook hesaplarınızda bu bilgileri paylaşarak çok daha fazla insanın faydalanmasını sağlamanız mümkün olacak.

Soy ağacına dair çalışmaların belirli bir ölçüdeki yayımını sitemiz üzerinden sunabileceğiz.  Şöyle bir özette bulunmak gerekirse;

Mut’ Ağa ile Büyük Ömer Ağa ve çocuklarının isimleri sitemizde yayımlanacaktır. Yaşayan büyükleriniz vasıtasıyla siz kendinize ait olan kısmı öğrenebilirsiniz. Soy ağacımızın tamamının yayımlanmasını güvenlik olarak doğru bulmamaktayız.  Bu nedenle yayımladığımız kısımca bir eksik bilgi var ise bizlere iletebilmeniz mümkün olacaktır.

Forumlarımıza yapılan bugüne kadarki tüm üyelikler, çalışmalarını başlattığımız dernek ile birlikte resmi üyeliğe dönüştürülmeye çalışılacaktır. Bundan sonra hiçbir üyelik alınmayacak olup, tüm haber ve dökümanlar sitemiz ile facebook hesabımız üzerinden devam ettirilecektir.

Forumlarımızdaki bilgilerin siteye yüklenmesi elbetteki zaman alacaktır. Bu nedenle vereceğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi buradan bildirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş