Ecmel SARIALİOĞLU’ndan Açıklama:

Geçtiğimiz günden itibaren hemen hemen bütün yayın kuruluşlarında ‘’SARAL-SARIALİOĞLU’’ ailesinin 35-40 bin kişilik büyük bir suç örgütü olduğu yönünde çeşitli haberler yapılmış, kamuoyu önünde soyadımıza ve ailemize zarar vermek istenmiştir.

Ailemiz 1874 yılından beri Of Belediye Başkanlığı’nı elinde bulundurmaktadır. Rus işgali, darbeler ve değişen siyasal akımlara rağmen, yöre halkımızın güveni iktidarımızı sürdürmemizi sağlamıştır.

Tarih’te Derebeyi ünvanı verilmiş Saral-Sarıalioğlu Ailesi ne yazık ki birileri tarafından töhmet altında bırakılmak isteniyor. Bir an evvel bu iftira ve hainlikten dönülmeli, ailemizden özür dilenmelidir !

Saral-Sarıalioğlu Ailesi; içinde birçok farklı alanda ticaret yapan, devletin hemen hemen her kademesinde görev yapmış veya yapmakta olan bireyler barındırmaktadır.

”Saral-Sarıalioğlu” soyadını taşıyan 35-40 bin kişilik sülalemizin ”çete” diye adlandırılmasına, aile fertlerimize bu yakıştırılmaların yapılmasına asla izin vermeyeceğiz !

Bizler vatansever, devletimizin yanında ve birbirimize bağlı büyük bir aile bilincinde yetiştirildik. Çocuklarımızı ve gençlerimizi de bu bilinçle yetiştirmeye devam ediyor olacağız.

Saral-Sarıalioğlu Ailesi geçmişten günümüze devletine ve milletine yaptığı hizmetlerden ötürü herkes tarafından tanınmış ve sevgisini saygınlığıyla kazanmıştır. Bu soyadı taşımanın, yaşatmanın onur ve gururunu ömür boyu yaşayacağımızın herkes tarafından bilinmesini isterim.

Saygılarımla

İstanbulspor Kulüp Başkanı
Ecmel SARIALİOĞLU

Bu gönderiyi paylaş