Cevdet SARAL Aday Adaylığını Açıkladı

MHP Trabzon Milletvekili aday adaylığı için basın toplantısı düzenleyen emniyet eski müdürü Cevdet Saral, “Çark içerisinde kalan bürokrat olmadığını ve Trabzon halkıyla bütünleşip kucaklaşacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Trabzon milletvekili aday adayı olan eski emniyet müdürü Cevdet Saral, “Çark içerisinde kalan bürokrat değiliz. Trabzon halkıyla yeniden kucaklaşmak istiyorum” dedi.
Cevdet Saral, MHP Trabzon İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıyla milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Konuşmasına 2007 ve 2009 yılı seçimlerindeki adaylıklarını hatırlatarak başlayan Saral, “2007 seçimlerinde MHP’den Trabzon’dan milletvekilliğine aday olmuştum yine 2009 yılındaki mahalli seçimlerde de MHP’den Trabzon Belediye Başkanlığı’na aday olmuştum. O dönemlerde istediğimiz sonucu alamamış olsak da partimiz adına olumlu gelişmeler yaşadık” dedi.
2011 Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde MHP’den yine milletvekilliğine aday adayı olduğunu açıklayan Cevdet Saral, devlette edindiği birikimi MHP çatısı altında milletle paylaşmak için aday adayı olduğunu belirtti. Saral şunları söyledi: “2009 yılındaki mahalli idareler seçimlerinde halkımız bizi yakından tanıdı. Bize ulaşmak konusunda önlerinde hiçbir engel yoktur. Biz halkıyla kucaklaşmış bir bürokratız. Çark içerisinde kalan bürokrat değiliz. Trabzon halkıyla yeniden kucaklaşmak istiyorum. Aday adaylığım hepimize ve ülkeme hayırlı olsun.”

Kaynak: Günebakış Gazetesi

Bu gönderiyi paylaş