Birkaç Değişiklik

saDeğerli aile bireylerimiz;

Son zamanlarda websayfamıza gelen talepler doğrultsunda bir kaç değişiklik yapma gereği duyduk. Bahsi geçen bu değişiklikleri nasıl kullanılacağınızı aktarmak istiyorum:

Haber Yorumları: Daha önceleri bildiğiniz üzere, sitemizde yer alan haberlere sadece forum üyelerimiz yorum yapabilmekteydi. Öyle ki; misafirlerimiz ve sevenlerimiz bizlerle duygularını paylaşamamaktaydı. Bu nedenle site anasayfamızda yer alan haberler tüm internet kullanıcılarının yorumuna açılmış bulunmaktadır. Yorumlarınız denetimden geçirilecek olup, onaylanması halinde tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.

Bununla birlikte yorumlardan herhangi biri üzerinden alıntı da yapabilir, yine o yoruma cevap da verebilirsiniz. Bu şekilde yorumlar arası anlam karmaşası da son bulmuş olacaktır.

Köşe Yazıları: Aile bireylerimizin güncel, sosyo-kültürel, sanat, spor ve diğer yazınsal türlerdeki eserlerini paylaşmaları adına “Köşe Yazıları” adında bir kategori oluşturduk. Paylaşmayı istediğiniz içerikleri “Yazı Gönder” bağlantısına tıklayarak gönderebilirsiniz.

Facebook’ta Paylaş: İnternet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu Facebook isimli sosyal paylaşım sayfalarında bağlantılar oluşturmakta ve paylaşmaktadır. Bu nedenle sayfalarımızda yer alan tüm içeriklerin baş kısmına “Facebook’ta Paylaş” düğmesi ekledik. Kullanmanız dileğiyle =)

Hatırlatmalıyız Facebook ile ilgili bir grup ve bir de hayran sayfası oluşturmuş durumdayız.

Facebook Grubumuz: http://www.facebook.com/group.php?gid=5198912275&ref=ts

Facebook Hayran Sayfamız: http://www.facebook.com/group.php?gid=5198912275&ref=ts#!/pages/Saralailesicom/111497325087?ref=ts

Facebook üzerinden alacağınız haberlerde sıklıkla site bağlantılarımızı göreceksiniz. Kullanmanız dileğiyle.

Tarihçe: Sayfamıza “Sarıalizadeler” isimli kitaptan derlenen birçok bilgi eklenmiş bulunmaktadır. Konu hakındaki düşüncelerinizi forumlarımızda paylaşabilirsiniz.

Forum demişken, üzerinde halen daha çalışmakta olduğumuz birçok konu var. Gelişmeleri de zaman zaman tarafınıza bildireceğiz.

Bu gönderiyi paylaş