Karabüksporlu’lar Yılmaz Saral’ı Başkan olarak Görmek istiyor

Of’daki Akrabalarımızdan  Bahri efendi Zade beyin torunu İsmail Saral (Pala)’ın oğlu Yılmaz Saral yaklaşık 50 yıldır Karabük’te ikamet etmektedir.Demir Tüccarlığı ve Nakliye,inşaat işleri ile uğraşmaktadır.

Son zamanlar Karabükspor’un kötü gidişinden dolayı  Yılmaz Saral’ın başkan olması için baskı yapılmaktadır.

KARABÜK SPOR’A TARAFSIZ
BAŞKAN YILMAZ SARAL !…
Karabük Spor’da, Başkan Ferudun TANKUT’un istifası, bir çok bilinmeyen soruların gündeme gelmesine neden oldu. Cadde ve Sokaklarda herkes,Eyilmeyecek, Bükülmeyecek, Onun Adamı, Bunun Adamı Olmayacak, Karabük Kamu Oyu ve aynı zamanda Taraftarında Kabul edeceği bir, Başkan adayı aramaya başladı.
Yılmaz SARAL, tam biçilmiş Kaftan. Özü, Sözü doğru. Yıllardır Karabük’de Esnaflık yapar. Yardım sever. beşeri münasebetleri iyi, Aile ve Sülalesi, Cemiyet, Siyaset ve Ticaret’te söz sahibi.
Karabük Spor’un Hakkını ve Hukukunu koruyabilecek donanıma sahip. Bütün Siyasi Parti lerle barışık. Belediye Başkanımız, Rafet VERGİLİ, YOLBULAN ve GÜLEÇ Ailesi ile arası iyi olan, Yılmaz SARAL Karabük Spor’a Başkan olursa, bize göre Karabük Sporda hiç bir şeyin üstü kapanmaz.
Karanlıkta ve Muamma gibi konuşulan bütün dedikodular açığa çıkar. Karabük Spor ve Karabük halkı derin bir nefes alır. İnce Eleyip sık dokumaya gerek yok. Burdan başka Karabük’de yok. Bir çok Vilayet Karabük Spor gibi olabilmek için, günlerce uyumadan nöbet tutmaya hazır. Gelin şu Nefislerinizi biraz olsun Karabük Halkının geleceği için susturun.
Karabük Üniversite’si nasıl bacasız sanayi olarak Karabük Halkının Yüzünü güldürdü ise, bizim için, KARABÜK SPOR’da bir bacasız sanayidir. Yılmaz SARAL, isminde birleşelim. Ayrılık da Azap. Birlik de Rahmet vardır.

Sabri Takıcak

PAYLAS